Dziennikarski sukces !!!

DSC_3782_P2

Z przyjemnością i nieukrywaną dumą informujemy, iż członkinie Szkolnego Koła Dziennikarskiego – uczennice klasy 2 TH – Klaudia Szota i Arleta Lubaś zostały nagrodzone w konkursie na materiał dziennikarski, przeprowadzonym pod hasłem „Kuźnia Talentów Dziennikarskich”. Organizatorami przedsięwzięcia byli: Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu oraz Zawierciańskie Forum Pracodawców. Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu zawierciańskiego, a jego celem była promocja dziennikarstwa obywatelskiego wśród młodzieży.

DSC_3788

Uczennice wybrały jeden spośród trzech zaproponowanych tematów „Wybieram ryneczek, nie kupuję w markecie” – o tym, dlaczego warto kupować w lokalnych sklepach. Prace konkursowe Klaudii i Arlety spełniły warunki określone w regulaminie konkursowym i zagwarantowały uczennicom zdobycie dwóch z trzech przyznanych nagród finansowych w kwocie 100 zł. Materiał dziennikarski Klaudii Szoty został zamieszczony w świątecznym numerze „FORUM EXPRESSU” – kwartalnika wydawanego przez Zawierciańskie Forum Pracodawców. Gratulujemy dziennikarkom z Kołłątaja i życzymy kolejnych sukcesów publicystycznych.

avatar

Post author

Polonistka i bibliotekarka z zamiłowania i wykształcenia, opiekunka Szkolnego Koła Dziennikarskiego. Wraz z grupą ambitnych, kreatywnych i niezastąpionych uczennic redaguje gazetę Hugołłaj. Uwielbia czytać książki i zrywać polne kwiatki.

Leave a Reply