Szkolne Koło Historyczno-Regionalne

Szkole Koło Młodego Regionalisty

Szkolne Koło Młodego Regionalisty  to koło działające w Kołłątaju od roku szkolnego 2013. Zajmujemy się szerzeniem wiedzy o naszym regionie, w którym wspólnie żyjemy. Jura to teren, który pragniemy poznawać. Odkrywanie ciekawych zakamarków naszego pięknego regionu to nasz cel!

Członkami koła są miłośnicy historii regionu, geografii i biologii. To młodzi entuzjaści i poszukiwacze ciekawych miejsc w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Zapraszamy do współpracy wszystkich uczniów - miłośników przyrody i wycieczek. Dotknijcie historii, ale tej blisko nas. Poznajcie architekturę naszego regionu. Wspólnie poznajmy region, nasze miasta i wsie. Odkryjmy nieznane wam miejsca.

Kołem opiekują się:

mgr Beata Kubik
mgr Beata Kubik
Nauczyciel, Wychowawca

Uczy historii i wiedzy o społeczeństwie. Opiekuje się Szkolnym Kołem Młodego Regionalisty. Stara się zaszczepić miłość do historii chętnym, jak i opornym uczniom.

mgr Małgorzata Czapla
mgr Małgorzata Czapla
Nauczyciel, Wychowawca

Nauczyciel biologii oraz przedmiotów zawodowych gastronomicznych, opiekunka Szkolnego Koła Młodego Regionalisty, otwarta na współpracę z młodymi ludźmi chętnymi do odkrywania piękna przyrody naszego regionu.