Kołłątaj na Targach Edukacyjnych

_DSC0014

Gdy zbliża się marzec, wiadomo już, że rozpoczyna się czas prezentacji szkół ponadgimnazjalnych, które od tej pory będą zabiegać o swoich przyszłych uczniów. Oficjalnym otwarciem okresu rekrutacyjnego są tradycyjne Targi Edukacyjne, zorganizowane w tym roku w Zespole Szkól im. gen. J. Bema w Zawierciu. Przez dwa dni przedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych z powiatu zawierciańskiego prezentowali ofertę edukacyjną, prześcigając się w pomysłach i formach promocji. Starannie przygotowane stoiska przyciągały gimnazjalistów dekoracją, łakociami, gadżetami i atrakcjami związanymi z oferowanymi kierunkami kształcenia.

Zobacz więcej zdjęć!

Zapraszamy Gimnazjalistów do zapoznania się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół i Placówek im. Hugona Kołłątaja oraz kontynuowania nauki w zawodach zapewniających rozwój, satysfakcję i zatrudnienie na rynku krajowym i zagranicznym !!!

avatar

Post author

Polonistka i bibliotekarka z zamiłowania i wykształcenia, opiekunka Szkolnego Koła Dziennikarskiego. Wraz z grupą ambitnych, kreatywnych i niezastąpionych uczennic redaguje gazetę Hugołłaj. Uwielbia czytać książki i zrywać polne kwiatki.

Leave a Reply