Profesjonalna obsługa gości

26005909531_cce3a5de2f_k

Czy lekcja może być ciekawa i zajmująca, a uczeń zadowolony i wyedukowany? Tak, w Kołłątaju wszystko jest możliwe! Potwierdzą to uczniowie klasy trzeciej technikum żywieniowego, którzy uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez Panią Adrianę Gajek pełniąca funkcję kierownika sali w Zajeździe Hetman. Spotkanie miało charakter warsztatowy i obejmowało tematykę z zakresu usług gastronomicznych oraz obsługi konsumenta. Pod kierunkiem profesjonalisty uczniowie wykonali dekoracje z serwetek papierowych i tkaninowych. Poznali zasady i techniki przenoszenia tac kelnerskich i talerzy. Prowadząca zapoznała także młodzież z zagadnieniami dotyczącymi serwisu francuskiego i serwisu restauracyjnego.

25798945840_5815260e7d_k

Warsztaty zorganizowane we współpracy z absolwentką Zespołu Szkół i Placówek im. Hugona Kołłątaja były doskonałym uzupełnieniem wiedzy zdobytej w trakcie zajęć lekcyjnych. Serdecznie dziękujemy Pani Adrianie Gajek za okazaną pomoc i zaangażowanie w proces edukacyjny naszych przyszłych gastronomów.

Zobacz więcej zdjęć!

avatar

Post author

Polonistka i bibliotekarka z zamiłowania i wykształcenia, opiekunka Szkolnego Koła Dziennikarskiego. Wraz z grupą ambitnych, kreatywnych i niezastąpionych uczennic redaguje gazetę Hugołłaj. Uwielbia czytać książki i zrywać polne kwiatki.

Leave a Reply