Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

12 stycznia 2020r. po raz 28 ruszyła Ogólnopolska akcja charytatywna w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której pomysłodawcą jest Jurek Owsiak. Zebrane fundusze w tym roku posłużą m. in. na zakup urządzeń medycznych dla szpitali dziecięcych w całej Polsce.

Każdego roku w styczniu uczniowie z Samorządu Uczniowskiego wraz z nauczycielami oraz opiekunami Samorządu aktywnie włączają się w ogólnopolską akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie i nauczyciele aktywnie i z entuzjazmem zbierają fundusze na rzecz fundacji WOŚP.

Przedstawiciele z poszczególnych klas sprzedawali na rzecz WOŚP ciasta, ciasteczka, sałatki, gofry, babeczki przygotowane przez uczniów z naszej szkoły. Ponadto dziewczęta z Technikum Fryzjerskiego wykonywały charytatywnie fryzury oraz zdobiły paznokcie. Ilość i jakość przepysznych Kołłątajowych smakołyków zaskoczyła organizatorów. Chętnych do zakupu nie brakowało. Ogromnie cieszymy się z efektów naszej wspólnej pracy i czekamy na kolejny, 29 finał.

Zobacz więcej zdjęć!

avatar

Post author

Leave a Reply